Ініціатор «Бахмут v2» доступний для замовлення
Бажаємо міцного!
Ми розробили покращену версію ініціатора «FCAT v1» - «Бахмут v2». Назву ми змінили для цілісності продуктової лінійки, а з технічної сторони - трохи цікавіше.
Додали роз'єм для підключення контактних «вусів», або іншої периферії, яка працює на замикання - це може бути датчик наближення чи геркон. При замиканні цього входу на клеми ЕД подається струм 1500 мА і відбувається підрив детонатора та боєприпасу.
Також ми замінили клемники на швидкознімні, за рахунок чого можна буде підготувати всі підключення і з'єднати їх безпосередньо перед вильотом. Ще дані клемники зменшили висоту ініціатора майже у два рази й тепер він спокійно поміщається третім рівнем над політним стеком, або його можна поставити за камерою чи під VTX.
«Бахмут v2» вже доступний для замовлення та не дочекається додати окупантам вогника в сірі будні 😏🔥